Fortinet FortiDDoS-800B 1 Година 24x7 FortiCare Договор ВО странска валута-10-08H00-247-02-12

Fortinet FortiDDoS-800B 1 Година 24x7 FortiCare Договор ВО странска валута-10-08H00-247-02-12

DEN 859.20

Достапност

Ние знаеме безбедност инфраструктура iscritical до вашиот бизнис успех и исто така да твојот customersand партнери.Кога некој клиент не се обнови од страна на истекот на рокот, тогаш застаруваат во служба период се случува.Overview This лиценца е за 24x7 Forti Care Договорот Претплата Договор за Fortinet Forti DDo S-800 B Model As мрежи и безбедност инфраструктура продолжи да expandand расте, претпријатија или даватели на услуги се во потрага по adefensive архитектура која може да скала и се приклучи thevariety на производи и информации потребни за борба против todayâ??slatest закана пејзаж.24x7 Поддршка, Напреден Хардвер Замена (NBD), Фирмверот и Општи Надградби.Прекини во бизнис апликации може да resultin губење на продуктивноста и на приходите и брзо може да се impactcustomer доверба Forti Care Услуги за Поддршка ✅ Forti Care 8x5 Услуга - Обезбедува пристап до техничка поддршка преку web портал, онлајн чет систем, и телефон,вклучувајќи ги вратите и да го замените за хардверски дефекти. ✅ Forti Care 360 Услуга -ги вклучува сите услуги that Forti Care 24x7 услугата нуди, плус обезбедување на клиенти witha периодични лекарски преку персоналните monthlyaudit извештај на нивните Forti Gate и Forti Wi Fi апарати. Лиценца договор се спроведува преку e-mail во рок од 1-2 дена.Fortinet нуди безбедност solutionsthat покрие најголемите и најпознатите насочени закана вектори.Нашата Безбедност Ткаенина врски сите овие компоненти togetherproviding претпријатија или даватели на услуги со лесна andintegrated безбедност на телото.Нова/Обновување на Лиценца за Forti DDo S-800 B. ✅ Forti Care 24x7 Услуга - Вклучува пристап до техничка поддршка на 365x24x7 основа, како и advancedreplacement услуга за хардверски дефекти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту