yuyandejia Рака Притисни Рек 304 од не ' Рѓосувачки Челик со Макара Слетување Мулти-Слој тоа може да се Движи Кујна, Бања Складирање Кутија за Складирање Полица (Големина :

yuyandejia Рака Притисни Рек 304 од не ' Рѓосувачки Челик со Макара Слетување Мулти-Слој тоа може да се Движи

DEN 1336.80

Достапност

Материјал : Направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, тоа е отпорен на корозија, не е лесно да' рѓа, не е лесно да се деформира, издржливи.Димензии : Должина : 42cm, Ширина : 35cm, Висина : 44cm / 63cm / 82cm / 101cm, погоден за бања, кујна, дневна соба, итн.Густата круг цевка парапет е дизајниран да биде цврста и стабилна, спречување на предмети од паѓање.Плус висок пораст дизајн, лесно да се земе предмети, дише мрежа дизајн, мазна сместување, чисто и уредно.На дното се движат рициново дизајн овозможува флексибилен движење, намалена бучава, додека за заштита на подот.Име : Мулти-функција рака притисни rack Installation метод : земјиште type Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Size : должина : 42cm, ширина : 35cm, висина : 44cm / 63cm / 82cm / 101cm Storage предмет тип : other Scope : купатило, кујна, дневна соба, спална соба, итн.Употреба : за чување на toiletries, кујнски прибор, книги, играчки, итн.Белешки : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3cm грешка, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето, па не чека подолго и да уживаат тоа право сега.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�