4 Pack Повеќе Бања Тело Четки, Мека Најлон Мрежа Назад Почисто со Долго Постапува Туш Четка за Влажно, Exfoliating Luffa Бања Сунѓерот за Жените & Мажите Тело (4Color)

4 Pack Повеќе Бања Тело Четки, Мека Најлон Мрежа Назад Почисто со Долго Постапува Туш Четка за Влажно, Exfoliating

DEN 335.76

Достапност

【Висок Квалитет】 : Сите производи подлежат на строга контрола на квалитетот и екстензивно тестирање.Ние внимателно да ги одберете најдобрите материјали за да се осигурате дека имате добро искуство при капење процес.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро. 【Големина】Бања четка ракува е 9 инчи долго,бања сунѓерот имаат 8.5 инчи долго,бања сунѓерот на стап,телото бања нога четка вкупна должина имаат 17.5 инчен за капење. 【Научни Дизајн】На 17-инчен рачка има криви дизајн, што е повеќе погоден за назад крива на човечкото тело, и подобро да се исчисти назад.Во исто време, тоа е не се лизга текстура гумени прстен и виси памук серпентина.Двојно се обезбеди заштита значи дека се справи со не падне во текот капење. 【Ефикасно Чистење】меки и нежни мрежа создава густа пена кои ефикасно се исфрлаат мртвите кожата и целулитот.Природни exfoliating loofah сунѓерот влошки стимулира циркулацијата на крвта,ги отстраните мртвите кожата и отрови и да го подобрува квалитетот на кожата. 【Најдобар Подарок】3 Pcs тело бања сунѓери доаѓаат во пакет,долго постапува бања туш назад четка scrubber,за секое семејство, или идеален подарок за пријателите и семејството.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту