Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни Миленици

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Достапност

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Силна Изградба и Лесно Носење : материјалот е 300 DPE водоотпорен материјал во внатрешноста на платно.Ние избрани Висок квалитет на Платно Ткаенина Ткаенина.Исто така, го прави за голем складирање корпа за во кујна, дневна соба, плакари, playroom, спална соба, бања, dorm соба, или плакарот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тие може да се користи за да се организира предмети, како што се : Облека, Книги, детски Играчки за Миленичиња играчки и предмети Перење Плетење & Занаети Многу повеќе!Карактеристики : Ние избрани висок квалитет на платно ткаенина Тоа е безбедно, не-токсични, носат-отпорни, отпорни Со рачки за удобно да го подигнете.Лесни & преносни : набори до станува целосно расклопна што го прави лесно да се продавница далеку или патување Задебелена памук и водоотпорен слој за да бидете сигурни застане на своите сопствени добро.Оваа складирање отпадоци погодни за дом, канцеларија, училиште, полици, плакари, бебе соба, детска соба, бања, перална, кујна,за балкон, автомобили, итн.Примена : Може да се користи во кујна, дневна соба, купатило, плакари, playroom, и автомобил.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Оваа складирање кошница погодна за возрасни, за деца, за бебето, за бебе девојка, за бебе момче, за тинејџери, за childern,за домашни миленици.Правоаголна Складирање Бин усвои расклопна дизајн,Тоа може да застане на своите сопствени добро.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�