LQIAN Мултифункционален Обука Гира Клупата Висина Прилагодливи Фитнес Седат Клупата Стол Вежбање Фитнес Опрема Оптоварување 300kg Свитлива Седат Клупата

LQIAN Мултифункционален Обука Гира Клупата Висина Прилагодливи Фитнес Седат Клупата Стол Вежбање Фитнес Опрема

DEN 1135.20

Достапност

Количка за тренингот клупата, благодарение на својот компактен дизајн, одборот ви овозможува лесно да се свитка клупата прес.Може да се стави тоа во аголот или под креветот кога ќе го завршите тренингот.Заштеда на повеќе простор.Седиштето и назад влошки можат да бидат readjusted во различни позиции.Се прилагоди на клупата на вашиот обука и да се постават во спушта, во опаѓање, или рамна положба.Количка за дизајн, по виткање, мали димензии, лесен за чување, не заземаат многу простор.Овој мулти-тренингот клупата може да ви помогне да се заврши повеќе од 20 поставува на обука вежби, вклучувајќи клупата, рамо притисок, тегови, abs, нуркање и повеќе.Тоа е одличен уред за комплетен тренинг дома или во теретана.Оваа вежба дома клупа може да се користи како седат до клупата, се приклонуваат клупата, ab клупата, римската столица, кревање стол, можете да ги вежба мускулите на целото тело, задржи вежбање, телесната тежина, зајакнување на мускулите и останете здрави!.Име : мултифункционален гира bench Main рамка челични цевки : 80 X40 MMMax оптоварување-тежина : 300 KGBackrest опрема : 8 gear Steel Цевка Површина : отпорно на Гребење Засилување Биланс на Вредноста : Четири-нога Рамнотежа Regulator Extended функција : min backrest агол приближува 90 degrees Major Материјали : Челик, СТП кожа, Високо Еластична Sponge Unfolding големина : 121*47*135cm Folding големина : 90*47*30cm Gross/Нето Тежина : 18kg/16kg Package се вклучени : 1x гира bench This мулти тренингот клупата може да ви обезбеди разновидност на вежбање, совршен за biceps кадрици, клупа притиснете, рамо притиснете, ab мускулите обука, нога вежбање и повеќе.Тоа е одличен уред за целото тело тренингот дома или во теретана.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту