Чекор Вежба, Титаниум Чекор Вежба Малку, High Speed Челик за DIY Љубовници за Електричар

Чекор Вежба, Титаниум Чекор Вежба Малку, High Speed Челик за DIY Љубовници за Електричар

DEN 218.16

Достапност

Чекор вежба малку е направено од high speed челик со висока цврстина и добра отпорност на абење.Оваа единствена вежба малку може да се користи за дупчење широк спектар на дупка дебелина од 4mm да 22mm.Чекор вежба е одлична за употреба во електрични работа каде тенок челик, алуминиум или пластични кутии и шасија се среќаваат.Површина е обложена со титаниум кои даваат вежба малку убава златна боја и нема да исчезнат лесно.Тоа е најчесто се користат за помеки материјали како што се тенки железо лист, алуминиумски, ПВЦ и дрвени одбор од 5мм.Чекор вежба малку е направено од high speed челик со висока цврстина и добра отпорност на абење.Површина е обложена со титаниум кои даваат вежба малку убава златна боја и нема да исчезнат лесно.Оваа единствена вежба малку може да се користи за дупчење широк спектар на дупка дебелина од 4mm да 22mm.Тоа е најчесто се користат за помеки материјали како што се тенки железо лист, алуминиумски, ПВЦ и дрвени одбор од 5мм.Чекор вежба е одлична за употреба во работа каде тенок челик, алуминиум или пластични кутии и шасија се среќаваат.Карактеристики : Материјал : High speed челик 4241 Завршна Површина : Титаниум слој Чекор Големина : 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm Хексадецимален месо тело : 1/4" Количина : 1pc Пакетот Вклучува : 1 x Чекор Вежба Малку.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту