UXZDX CUJUX Кујна Храна Житни Сад, Ориз, Овошје Складирање Бин Кофа, Голем Капацитет Сува Храна Преносни Контејнер (Боја : D: D)

UXZDX CUJUX Кујна Храна Житни Сад, Ориз, Овошје Складирање Бин Кофа, Голем Капацитет Сува Храна Преносни Контејнер

DEN 2835.84

Достапност

Високо-квалитетни пластични материјали, еколошки, не-токсични и невкусна, здрав за употреба, и издржливи.Широк влез овозможува лесно складирање на различните видови храна, како и други житарици и ориз, што го прави лесно да се преземе.На clamshell отворање го прави лесно да , и ќе може да се стави работите на врвот и да ги преземе од содржината.Повеќе купишта може да бидат наредени заедно, а не само за ориз, но исто така и за грицки, овошје итн.Транспарентна тело може да се види содржината на прв поглед.Погоден за сцени : погоден за дневна соба, спална соба, купатило, работна маса, практични, што го прави дома повеќе среди и мулти-цел.Високо-квалитетни пластични материјали, еколошки, не-токсични и невкусна, здрав за употреба, и издржливи.Широк влез овозможува лесно складирање на различните видови храна, како и други житарици и ориз, што го прави лесно да се преземе.На clamshell отворање го прави лесно да , и ќе може да се стави работите на врвот и да ги преземе од содржината.Повеќе купишта може да бидат наредени заедно, а не само за ориз, но исто така и за грицки, овошје итн.Транспарентна тело може да се види содржината на прв поглед.Погоден за сцени : погоден за дневна соба, спална соба, купатило, работна маса, практични, што го прави дома повеќе среди и мулти-цел.Големина на : 25*18.8*22.5 cm Color : плава, беж, зелена, розова, 4 бои се available Weight : 450g2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не