GORGECRAFT 2 ПАРЧИЊА Фан Повлече Синџир Декоративни Гроздобер Фан Светилка Украс Кристал Призмата Топката Стакло Pendant Бронзени Алки Оркестарот за Дома Свадба Партија Т?

GORGECRAFT 2 ПАРЧИЊА Фан Повлече Синџир Декоративни Гроздобер Фан Светилка Украс Кристал Призмата Топката Стакло

DEN 333.12

Достапност

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 парчиња x кристал се повлече синџири : За 16.K9 КРИСТАЛНА ТОПКА ПРИЗМАТА : повлече синџир проширување е изработен од легура топката синџир со кристално стакло топката.Направи оваа фан Светилка Украс extender повеќе трајни, не е лесно да ' рѓа, надгради и патент дизајн, не е лесно да се пробие кога влечење, и, исто така играат добра декоративни улога.1 инчен/410mm долг(со конектор).Исто така можете да му дадете на вашето семејство и пријатели како подарок за роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, ноќта на Вештерките, housewarming.ШИРОКО АПЛИКАЦИИ : Овие кристал тавански вентилатор синџир се справува може да се користи за таванот фанови, таванот светла, лустери или други прилики, со совршено декоративни ефекти.Ако сакате различна должина, едноставно се намали вашата посакувана должина на повлече синџир да се инсталира на место.Двата практични и убава.ЧИСТО КРИСТАЛНО ЈАСНИ : На симпатична дизајн кристал призмата топка е како шарени како рамен кристал, супер блескава и појасна, го привлече вниманието на гостите, висат на нив, на навивачите и се префрлува од домот или кафуле.5 mm во дијаметар Функција : кристално стакло супер светкавиот лесни прилагодлива должина.Фан повлече синџир може да бидат заменети со различни позиции да донесе различни визуелни ефекти до вашиот дом.1 инчен/410mm долго pendant : 65x30x30mm монистра : 3мм и 9.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не