MKJLSD Ѓубре Лименки,корпата за Ѓубре,Допрете Корпа во Боја со Корпа за Домашна Градина Канцеларија Училишна Кујна Бања Врвот Бин Преносни Педалата за Отпадоци Отстр?

MKJLSD Ѓубре Лименки,корпата за Ѓубре,Допрете Корпа во Боја со Корпа за Домашна Градина Канцеларија Училишна

DEN 854.40

Достапност

●Голема Вредност : Што Спречува Случајно Отворање Поради Деца, домашни Миленици, или Остаток на Движење им Помага да се Спречи Ширењето на Бактериите и Ефикасно да се Заклучува во Мирис. ●Погоден Повод : Кујна,Студија Соба,Канцеларија,Итн.Тоа е исто Така одличен Избор за Домаќинство,Кафулиња, Канцеларија, Conferrence Соба, Hotel,Конвенцијата Центар и Така Натаму. ●Практична настава : се Направи Отстрани Внатрешна Ѓубре Брзо и Лесно, со кој се одвојува Капак.Ви помага да се Задржи на Околината Уреден и Организиран. ●Информации : Големина 25.5 Cmx36.2 Cmx18.2 Cm,25.5 Cmx28 Cmx18.2 Cm,Colork Сина,Сива,Сина. ●Слим Ѓубре за Отпадоци е да се зачува Простор : Место на Агол или Празнини за Rsh и Зазема Малку Простор.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Спецификации : Име : Пластични Правоаголна Ѓубре Can Material : Материјал Pp Color : Темно Сина,Сива,Blue Dimension : 25.5 Cmx36.2 Cmx18.2 Cm,25.5 Cmx28 Cmx18.2 Cm Note : ве Молиме Не Користете Посочи или Остар Tools да се Отвори Пакетот и Далеку од Остар Зашилен Работа.Ние Се Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка на 1-3 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Ги Чисти Редовно со Сува Крпа за да се Задржи Сјајна.Бојата Може да Има Грешки Поради Светлина.Времето за испорака е Обично 15-25 Дена.Ако Не Сте го Добиле купениот Производ во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе се Обидеме Нашите да се Реши Тоа за Вас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не