RAB Осветлување ОБЛАСТ СВЕТЛИНА ПОСТ ВРВОТ 78W КУЛ LED TYPE V ЈАСНО ЛЕЌА ПОТ

RAB Осветлување ОБЛАСТ СВЕТЛИНА ПОСТ ВРВОТ 78W КУЛ LED TYPE V ЈАСНО ЛЕЌА ПОТ

DEN 2151.36

Достапност

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : ALED5 T78 W.Објектот Пакет Димензии : 19.0" L x 19.0" W x 26.0" H. Точка Пакет Тежина : 22.0 lb.ALED5 T78 W е Rib Осветлување 78 Вати Тип V Кружни ПРЕДВОДЕНА од Областа Светлина во Бронза заврши.Погоден за влажни локации. 6x13 W high-output, долг живот Led диоди.Ingress Protection оценка на IP66 за прашина и вода.Минимална почетна температура е -40 Степен/-40 Степен.Погодни за употреба во 40 Степен (104 Степен) амбиентални температури.Чувствувате топлина тоне со надворешен воздух-проток во светот.Прецизност умре-фрлија алуминиум, Тип V дистрибуција.Specular вакуум-metallized поликарбонат рефлектор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�