HNTHY Мини Солидна Боја Desktop Trash може да Кујна Складирање корпа за Ѓубре Рек Складирање Рек Дома Декорација (Боја : Розова)

HNTHY Мини Солидна Боја Desktop Trash може да Кујна Складирање корпа за Ѓубре Рек Складирање Рек Дома Декорација

DEN 2160.00

Достапност

Материјал : Пластика.Парична казна изработка, мини големина, преносни и корисни.Изработени од пластични материјали, не е лесно да гребење на десктоп.Не се лизга ефект, може да биде поставен на било каков материјал табела.Clamshell дизајн, лесен и лесно за вас да ги користите.Точка Име : Ѓубре Can Color : зелена/бела/pink Features : Трајни, Мал во Големина, Clamshell Design Material : Пластични парична Казна изработка, мини големина, преносни и корисни.Изработени од пластични материјали, не е лесно да гребење на десктоп.Не се лизга ефект, може да биде поставен на било каков материјал табела.Clamshell дизајн, лесен и лесно за вас да ги користите.Пакетот Вклучува : 1 x Ѓубре Can Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, item' s боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�