ZAALFC 1PCS 1018 1026 1029 Минијатурни Двоен Ред авто-усогласување на Топката Лежишта (Внатрешен Дијаметар : 1026)

ZAALFC 1PCS 1018 1026 1029 Минијатурни Двоен Ред авто-усогласување на Топката Лежишта (Внатрешен Дијаметар

DEN 527.52

Достапност

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се намали триењето коефициент за време на неговото движење.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН : Ова лого е компактен изградба, едноставен, но ефикасен наменета за подобри работни перформанси.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : Ова лого е направен од деликатна и практична изработка на стабилни перформанси во работата.ИМАЈЌИ ЧЕЛИК : лого е направен од казна топката имајќи челик за сила и долг животен век.Се КОРИСТИ ЗА : Ова лого е широко се погодни за различни машини и алатки.Пакување : 1pcs*ексцентричен имајќи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа