Weycolor Samsung Галакси S21 Ултра Случај, Течни Силикони Тенок Мека TPU Одговара Капка Заштита на Телефонот Случај за Галакси S21 Ултра (Темно Зелена)

Weycolor Samsung Галакси S21 Ултра Случај, Течни Силикони Тенок Мека TPU Одговара Капка Заштита на Телефонот

DEN 143.52

Достапност

【Компатибилност】S21 Ултра Течни Силикони Случај за Compatiable со Samsung Galaxy S21 Ултра. 【Течни Силиконски Материјал】Samsung S21 Ултра случај е направен од течни силикони кои се обезбедува мека чувствуваат и има повеќе удобен зафат.Против пролизгување мат финиш гарантира фирма чекање на вашиот Телефон. 【Елегантен и Стилски】Галакси S21 Ултра телефон Случај се издвојува и дал доверба и естетски вкус на својот господар.Тоа секогаш го задржува суви и чисти како што тоа е многу лесно да се избрише исклучување прашина и нечистотија на случајот. 【Исклучителна Тактилни Копчето】На силиконски случај овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата. 【ГАРАНЦИЈА】✅ Купите со доверба! 30-дена 100% Пари Гаранција за враќање & 6-месеци замена гаранција , Weycolor обезбедува пријателска поддршка во секое време ви треба.Weycolor Течни Силикони Случај се пофали тенок бараат и да се обезбеди стил за вашиот самсунг galaxy s21 ултра, случај кој одговара на вашиот стил и потребите за заштита.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не