Sterilite 14467406 18 Литри/68 Литар, Latch и навремено, Точно Сина Капак и База со Сини Аквариум Брави, 6-Пакет

Sterilite 14467406 18 Литри/68 Литар, Latch и навремено, Точно Сина Капак и База со Сини Аквариум Брави, 6-Пакет

DEN 2795.76

Достапност

Поништуваат.Кина.Надворешни Димензии : 23.63 x 18.63 x 13.63. Вклучува 6 Totes, 6 Капаци.Направен во САД.Кора и се Држи пишува на етикетата е вклучен на секој објект.Тешки-должност latch помага да се задржи предмети безбедно се чуваат внатре.18 Литри Latch и Носат Јасни Tote ви дава флексибилност да се создаде идеална за складирање систем со комплементарни јасно или нетранспарентно контејнери.Уникатно и удобно да носите-иако се справува да се обезбеди целосна контрола на пристап и тешки-должност брави се задржи на капакот безбедно прицврстени на основата.Кора и се држи пишува-на етикети се овозможи лесна идентификација на содржината.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�