Maxfli Перформанси Серија Низок Отпор 3.25 & 1.5 Бела Голф Tees - 50 Пакет

Maxfli Перформанси Серија Низок Отпор 3.25 & 1.5 Бела Голф Tees - 50 Пакет

DEN 347.76

Достапност

4-prong дизајн намалува клуб лице за контакт, и влечете за максимизиран далечина и точност.Оптимално стартување на системот карактеристики црна облини на tee да се промовира во согласност висина и лет.Закопаат дното бенд за високо лансирање; средината бенд за средината на стартување; врвот бенд за ниска започне.Пакет вклучува 40 – 3 ¼ "tees и 10 – 1 ½" tees.Се зголеми далечина и точност на секој tee шут со Maxfli Перформанси Серија Низок Отпор Голф Tees.Ова комбо пакет има tees дизајнирани за употреба со метални дрва, и во песна за насочени перформанси.На 4-prong дизајн намалува клуб лице за контакт и топче за голф влечете за максимизиран далечина и точност од tee.Оптимално Стартување на Системот за одобрување по tee вратило помош голфери се постигне во согласност висина и траекторија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту