ZOOMSUN 20 Кубни метри автомобил покривот Торба врвот Заградата Товар Складирање покривот Багаж Водоотпорен Мека Кутија за Багаж Отворено Водоотпорен, Погоден за Авто

ZOOMSUN 20 Кубни метри автомобил покривот Торба врвот Заградата Товар Складирање покривот Багаж Водоотпорен

DEN 1199.76

Достапност

✅[Најбезбедните дизајн] : За безбедносни причини, нашиот камион врвот рамка користи 8 армирано прилагодливи ремени да се поправи оптоварување решетката.Дури и на високо-брзински патишта или трнлив патишта, тоа може да се одржи на товар торба во место без лизгање или гребење на вашиот автомобил. ✅[Преголеми 20 кубни метри] На преголеми 20 кубни метри простор можат лесно да се приспособат на сите багаж на едно семејство од 5-6 луѓе. ✅[Висока густина 600 D ПВЦ] Три слоеви на висока густина 600 D ПВЦ се користи.Овој материјал не е лесно да се солза.И тоа може ефективно нека надвор протокот на воздух во торба (а, исто така, обезбедување заштита од инсекти), дури и во жешките летни, може да се патува со мир на умот. ✅[Лесно да се инсталира] покривот ван е погодна за секој автомобил, камион или SUV. ✅[Повеќе безбедносни] забележавме дека ремени на друг товар кеси се лесно да се раскинат од чини, па ние двојно-армирано на отклонување на ремени.Сите шевовите на оваа торба биле топлина запечатени и stitched да се осигура дека тие не течење на вода.Квалитетот на zoomsun автомобил багаж е многу добар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа