999Store 3D Испечатени Дневна Соба Ѕид Налепница се тркалаат Господ Gautam Буда Budha Златна Mural Walpaper Хартија ( Винил Само Лепило 84X60 Инчи ) NonW7501314

999Store 3D Испечатени Дневна Соба Ѕид Налепница се тркалаат Господ Gautam Буда Budha Златна Mural Walpaper

DEN 239.76

Достапност

Совршен избор за 3 D буда позадина за дневна соба, буда ѕид лепенки 3d.Неговиот долг живот на производот и ќе може да се чистат со крпа натопена.Само кора ослободување и се држи за област која сакате тоа да се држи.Buddha позадина носи изгледот на домот заедно, со секој агол сјајна посветла со зрачења.Својот ѕид налепница се тркалаат или позадина се тркалаат и може да се користи како позадини за спалната соба,тапети за ѕидови,позадина за дома,позадина за дневна соба,ѕид, хартија, листови за спалната соба.Вашиот дом, продавница, и за статистика ќе се чувствуваат многу unburdensome како позадина виси на нејзините ѕидови.Украсување вашите ѕидови со слики на Господ Буда е еквивалентно на декорирање на вашиот живот со богатство.Дали сакате вашите гости да се задржи во потрага на вашите ѕидови во страв?Буда позадина достапен во 999store India покрие место е ѕид во психоделичен снимки.Квалитет : со Висока дефиниција дигитално печатени на Себе Лепило Vynl (кора и се држи позадина) користење на висок квалитет на машина 3d позадини се современите начини за дома декорација на дневната соба, цртање соба, канцеларии, ресторани, итн.Инсталација : тоа е многу лесно да се инсталира на ѕидовите. 3 D Позадина за Ѕид : Својата печатена на Себе Лепило позадина, па тоа ќе ви даде чувствуваат ефект дизајн за 3 D само.На тапет се создадени со различни цели, од кои едната е давање вашиот дом добро заслуженото уметнички преуредување.На тапет се на висока естетска вредност која ќе го направи вашиот скромен престој нешто на убавина.Разновидноста во позадина во однос на vibrance на бои и стил дефинитивно ќе живеат до вашиот вкус.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту