Деца Слушалки RALYIN Отворен Уво Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки, Уво Заштита Слушалки за Деца/за Возрасни 85dB Волумен Ограничен Претрес Заштита, Децата се Слуш

Деца Слушалки RALYIN Отворен Уво Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки, Уво Заштита Слушалки за Деца/за

DEN 959.76

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Претрес Заштита】 : Деца Уво заштита на безжични слушалки е дизајниран за деца.Волумен Ограничени на 85d B, дозволувајте вашите деца да се забавуваат во обем што е безбедно за нив, кои совршено ги задоволува КОЈ го препорачува на ниво за да се спречи слушно оштетување. 【Светло & Удобно】 : Тегови само 16g, Ralyin деца безжичните слушалки се обезбеди неспоредлив удобност слушање искуство со ништо во, на или над уши.Компактен&мали дизајн, стабилен и удобен за носење за сите-ден за слушање. 【СЕ ОТВОРИ & БИДЕ БЕЗБЕДНО】 : L5 Bluetooth слушалки се заштити дете/возрасни ушите со одржување на говорникот далеку од eardrum.Со Отворен уво дизајн, нашите слушалки овозможи звукот на сообраќајот и музика да се слуша во исто време, се повеќе безбедно за вашите деца. 【Јасно&Приватно Звук】 : Ralyin безжични слушалки за деца ги користат ексклузивните Soundbeaming и воздушна спроводливост технологија, не коскената спроводливост, која може директно да пренесува звук на уво.Enhanced Говорникот им овозможува на децата да се слушне звукот јасно и приватно. 【Долг Живот на Батеријата】 : Ralyin L5 Безжична Bluetooth 5.0 слушалки преземе целосна наполнетост во рок од 1,5 часа и поддршка, времето на мирување и до 300 часа.Децата можат да уживаат 8 часа континуирано музика игра време и повици.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту