MOFT Магнетна Сила Enhanced Случај Компатибилен со MagSafe за iPhone 12, iPhone 13, Кристално Јасни Рабови со Кул Бело Назад, Shockproof, Жолта Отпорни (iPhone 13 Про Max)

MOFT Магнетна Сила Enhanced Случај Компатибилен со MagSafe за iPhone 12, iPhone 13, Кристално Јасни Рабови

DEN 239.76

Достапност

[ 2x Mag Safe-enhanced Случај ] Snap Случај носи најмалку 2x посилно магнетно сила отколку што на оригиналниот Mag Safe случаи за совршен додаток магацинот. [ Секојдневно Носат во Брзо Поставување ] Неколку Snap Случај со Snap-на Стојат & Паричник, да добиете брз пристап до разноврсна гледање, 3-картичка за складирање и заштита каде и да одите.Answer : ___________________________ NOTE : snap на стојат& паричник ќе треба да се купи одделно. [ Џеб-friendly ] Со 0.01", додава длабочина на случајот и 0.2" тенка стојат & паричник, тие заземаат нема простор во џеб додека се удобно да се одржи во својата рака. [ Netural, Минималистички Дизајн ] Транспарентен рабови и ѕиркаат низ детали на задната страна му овозможува на телефонот е мајчин боја за да блесне преку неа, додека кул бело назад додава свежина на вашиот секојдневен изглед. [ За i Phone 13 Про ] телефонот стои во Windy Сина или Класичен Акт е препорачливо, бидејќи стојат во други бои ќе биде мало преклопување на outter работ на својата поголем модулот на камерата, но тоа нема да го блокира камера.MOFT магнетни телефон случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�