VCI Gusseted Поли Торба, 4 Мили, 50 x 48 x 80, Сина, 20/Случај

VCI Gusseted Поли Торба, 4 Мили, 50 x 48 x 80, Сина, 20/Случај

DEN 552.00

Достапност

Кеси обезбеди прашина и влага бариера во прилог на корозија инхибитор.Gusseted да се одржи поголеми предмети или за употреба како лагер.Перфорирани на ролна за лесно издавање.Не обвивката е потребно!Едноставно место на производот директно во торба.Транспарентен кеси се овозможи производите да бидат идентификувани, инвентарирани и зедов, без потреба да го отвори пакетот. 50 x 48 x 80" -4 Мили VCI Gusseted Поли Торба.Кеси обезбеди прашина и влага бариера во прилог на корозија инхибитор.Gusseted да се одржи поголеми предмети или за употреба како лагер.Перфорирани на ролна за лесно издавање.Не обвивката е потребно!Едноставно место на производот директно во торба.Транспарентен кеси се овозможи производите да бидат идентификувани, инвентарирани и зедов, без потреба да го отвори пакетот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа