Reebok Жените Ros Тренингот TR Обука за Чевли

Reebok Жените Ros Тренингот TR Обука за Чевли

DEN 1199.76

Достапност

100% Мрежа/Синтетички.Гумен ѓон. 4.5 millimeter капка обезбедува ниско на земјата стабилна чувство за различни вежбање на сите терени.На outsole карактеристики целосна нога гума изградена во нашиот нов ФИН покрена модел за зголемување на површина, поголема влечење, и крајната зафат.Rope Pro јаглерод гума технологија за заштита midfoot пена од сечење.На горниот дел е конструиран со лесни перформанси мрежа за breathability исполнет со CORDURA за издржливост, отпорност на триење, поддршка и заштита.Најдобрите разноврсна функционална тренер за сите.Изграден за висок интензитет интервал на обука, вкупната телесна состојбата, подигање на кампови, групни фитнес и повеќе, овој модел е специјално за обука.Тоа е целосно натоварен ќе сите карактеристики и придобивки е потребно да се обучуваат Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�