Не-Токсични Првенство Држач за на Рака, Полиестер Влакна Првенство Држач за на Рака, Прилагодлив Трајни производи за Бебе Шетач Бебе Седиште за Бебе(18# Диносаурус)

Не-Токсични Првенство Држач за на Рака, Полиестер Влакна Првенство Држач за на Рака, Прилагодлив Трајни производи

DEN 184.56

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Производот е направен од високо-квалитет полиестер материјал, не-токсични, без мирис, сите за здравјето на децата.На рака може да се користи за да се врзуваат на шишето да се направи полесно за децата да пијат млеко.Шарени рака помага да се привлечат децата внимание.Шарени рака помага да се привлечат децата внимание.Спецификација : Материјал : Полиестер fiber Pattern : Робот; Диносаурус; Ајкула;Зебра(Изборен) Ширина : 2.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.


Параметрите на стоката

Material:
Polyester fiber
Pattern:
Robot; Dinosaur; Shark;Zebra(Optional)

Подобро ви се допаѓа