Цвет Птици Остава Гроздобер Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница, со Рачка Валкана Облека Забавува Спирала,за Дома,

Цвет Птици Остава Гроздобер Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање

DEN 888.00

Достапност

Препорачливо е да се мијат со рака или избришете ја со влажна крпа.Складирање кошница е погодна за многу прилики како што се перење, затворен, кампување, пикник, играчка за складирање на тревникот градина и така натаму.5 инч,ги Задоволат секојдневните потреби.Направи вашата облека во едно место и влага-доказ.Pop-up перење попречи е одличен избор за заштеда на простор во вашиот дом. - Личноста Шема : Уникатни отпечатоци може добро облагородување вашата дневна соба.Кога веќе не ги користите, може да се компресира до облик, со височина од само 2 инчи да ја зачувате на вашиот простор.Зошто да изберете нашите големи складирање кошница? - Погоден Големина на : 15.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа