Европската Херметички Храна Складирање Керамички Садови со Капаци Голема Кујна Канистри Тегли Порцелан,Селски Дома Декор,Провизии Организација и Складирање за Б?

Европската Херметички Храна Складирање Керамички Садови со Капаци Голема Кујна Канистри Тегли Порцелан,Селски

DEN 407.76

Достапност

Поради керамички се рачно изработени, постојат мали црни точки на глазура површина, мали pinholes или мали гребнатини, кои се нормални појави и не влијае на севкупниот изглед и примена.Функција Извонредно Раскошен Стилски Дизајн за да се направат Елегантна Придружба на Било Контра или Провизии Полица.Еколошки : Тоа е направен од висок квалитет на leadless керамички,дебела и многу здрав,материјалот е здрава, не-токсични и е добро за човекот.СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебна Прилика, Вклучувајќи Роденден, Празник, Годишнина, Housewarming и Повеќе.Ако добиете производот со скршени, ве молиме да правите фотографии и да не контактирате по примање на пратката.Рака мие, се препорачува.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ние само го продаде садовите за складирање, не вклучувајќи и други експонати.Поради различни мерни методи, тоа е нормално за големината на податоците да се 1-2cm грешка.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Дебела, Трајни Керамички Тегли се Побезбедни Од Пластика.МАТЕРИЈАЛИ : Stoneware со храна-безбедно, lead-free глазура.Име на производ : Складирање Containers Container Карактеристики : Влага, инсекти, здравството, животната средина protection Colour : White Size : Како shown Material : Ceramic Capacity : 5 L/15 LPackage Вклучува : Контејнер x 1 Prompt : Керамички материјал.Ние ќе одговор и организира вториот превозот или враќање многу наскоро.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа