4.7 Во/12Cm Led Прстен Светлина, 3 Начини Dimmable, Usb Vlogging Фотографија Видео Светла, Десктоп Tripod Носителот Со Ладна Чевли Tripod Топката На Главата,

4.7 Во/12Cm Led Прстен Светлина, 3 Начини Dimmable, Usb Vlogging Фотографија Видео Светла, Десктоп Tripod Носителот

DEN 1963.20

Достапност

внатрешен дијаметар 86mm 12.Широко се применува за да се портрет, шминка, youtube видеа, студио пука, видео блогирање, портрет фотографија и live streaming итн.Не ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење, ниска топлина излез, безбедност и заштита на животната средина. LED Прстен Видео Lights x 1 2. LED Прстен Видео Lights x 1 2. Лесен и пренослив дизајн. Школка материјал : ABS, Акрил светлина покрие 11.Широко се применува за да се портрет, шминка, youtube видеа, студио пука, видео блогирање, портрет фотографија и live streaming итн.✔ ДОМОТ БОЈА И ДИЗАЈН : Дизајниран со Бела боја која изгледа повеќе домот.Три бои од мека природна светлина го осветлуваат вашата убавина во различни прилики. 3/8 инчи нишка за 1/4 инчи завртка адаптер x 1 Product-С1. Светилка осветленост : 24-26lm 4. ✔ ПРЕНОСНИ И ОТСТРАНЛИВ : LED прстен светлината може да се монтира на сопственикот и го однесе насекаде, тоа исто така може да бидат отстранети од стојат во секое време, на tripod топката главата може да 360 степени ротирачки може слободно да се прилагоди на секој агол. Напојување : преку USB порта за напојување 13. Покажува : Ра>90 9. ✔ ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА И ВИСОКО БОЈА РЕНДЕРИРАЊЕ : прстен светлина е направен од 40pcs енергија LED монистра, тоа топлина дисипација е одлична, ABS школка, дури и ако тоа е користена подолго време,нема потреба да се грижите дека светилка ќе биде топла. Светилка мушка модел : 2835 3. Моќност : 4-8 W 7.Не ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење, ниска топлина излез, безбедност и заштита на животната средина. Десктоп Планината x 1 Product-B1.Домот боја и дизајн, дизајниран со Бела боја која изгледа повеќе домот. Ладно чевли tripod топката главата x 1 3.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа