Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G Јасно Телефон Случај Прилагодено Леопард Печати за Девојки Жените Транспарентен Анти-Нула Shockproof Флексибилни TPU Браник Заштитна Ма?

Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G Јасно Телефон Случај Прилагодено Леопард Печати за Девојки Жените Транспарентен

DEN 191.76

Достапност

【Уникатен печатење дизајн】 : разноликоста на животните, растенијата и во пејзажот, дизајни и стилови дизајниран од страна на професионални брендови и тимови се направи вашиот Samsung Галакси S21 Ултра 5 G повеќе извонредна.Производ description Color : Леопард Печати Зошто треба да го изберат AIdemen телефон случај?Функција : ♥Тенок Дизајн за Вашата Samsung Галакси S21 Ултра 5 G♥Персоналните Шема дизајн♥Специјално Дизајнирани Полно Тело за Заштита на Случај за вашиот Самсунг Galaxy S21 Ултра 5 G.Хибрид Дизајн, резерва на чиста и најдобар чувство за одржување на вашиот телефон Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G. 【Прецизни Исечок】Паметен дизајн, ви дава целосен пристап до секоја функционалност и сите копчиња, без отстранување.【Компатибилност】 : Персоналните модели покривајте телефонот случај само за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G. 【Премиум Proction】 : Оваа Samsung Галакси S21 Ултра 5 G случај е направен од мек TPU и издржливи КОМПЈУТЕР.Шок-апсорбирање на рамка која ги штити против капки,го Заштитува вашиот Леопард Печати mobilephone од гребнатини, испакнатини, и dings Издржлива и Трајна Боја И Не е Лесно да се Деформирани.Samsung Галакси S21 Ултра 5 G Случај за зачувување на природните и гол изглед, без губење на модата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа