MSemis Малку Големи Девојки Сакаат Танц Облека без Ракави Сечење на Врвот со Писмо Legging Панталони Гимнастика Dancewear

MSemis Малку Големи Девојки Сакаат Танц Облека без Ракави Сечење на Врвот со Писмо Legging Панталони Гимнастика

DEN 406.80

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тенкови се направени од полиестер материјал, рачно перење, машина перат.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Без ракави сечење на врвот, класичен околу врат.На дното еластична бенд со букви "ЉУБОВ".Појавување панталони со еластична корселе.Ширум е отпечатена со букви " ЉУБОВ ТАНЦ ".Совршен за џез танц, улица танц, модерен танц, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Сечење на Врвот, 1 Pc Панталони Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|-Топ Должина-|-Панталони Половината|-Панталони Должина -130/5|4-5|-22.0"/56cm-|-10.0"/26cm-|-18.0-26.0"/46-66cm-|24.0"/61cm- -140/6|5-6|-23.0"/58cm-|-11.0"/28cm-|-19.0-27.5"/48-70cm-|25.5"/65cm- -150/8|7-8|-25.0"/64cm-|-12.0"/30cm-|-20.5-29.0"/52-74cm-|28.0"/71cm- -160/10-|8-10-|-26.0"/66cm-|-12.5"/32cm-|-22.0-31.0"/56-78cm-|31.0"/78cm-.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа