MTQLX Crossbody Случај Компатибилен со iPhone 11 про Мермер Спојување TPU Мобилен Телефон Мобилен Капакот на Држачот со Врат Врвца Lanyard Рака Заштитна Маска за Жените(Сина)

MTQLX Crossbody Случај Компатибилен со iPhone 11 про Мермер Спојување TPU Мобилен Телефон Мобилен Капакот на

DEN 359.76

Достапност

【ПОГОДНО за на РАКА】 : го Носат овој lanyard случај со magnolias дизајн околу вашиот врат или crossbody, па вашиот телефон е секогаш безбедно со вас.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Целосен пристап до кориснички интерфејс, на камерата леќи на камерата, џек за слушалки, звучникот и микрофон.ВИСИ стрејт (STRAIGHT) : Со еден точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.TPU : На случај е направен за медицинско-одделение мека заштитна пластика, која може да се заштити вашиот телефон од удари и гребнатини. 【ВИСИ ДИРЕКТНО】 : Со еден точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.Ако ви треба други модели на мобилниот телефон случаи, ве молиме побарајте MTQLX Iphone 11 про модел на телефон во лентата за пребарување, постојат стилови ви се допаѓа.【КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Компатибилен со Iphone 11 про .Овозможува полнење, без отстранување на случај.УДОБЕН РАКА : го Носат овој lanyard случај со magnolias дизајн околу вашиот врат или crossbody, па вашиот телефон е секогаш безбедно со вас.Ви благодариме!.ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за млади children Scope на Испорака.Овозможува полнење, без отстранување на случај.Ние сме посветени по-продажбата на услугата да ви обезбедиме висок квалитет на услуги 24 часа на ден.Уникатни модели ќе додадете повеќе шарм кога ќе продавница, партија и партија.1x Вратот Случај Компатибилен со Iphone 11 про.TPU : TPU : На случај е направен за медицинско-одделение мека заштитна пластика, која може да се заштити вашиот телефон од удари и гребнатини.По-продажбата на услугата:Нашите YTM0yi компанија свечено ветува дека ако не сте задоволни со приемот на стоката, ние ќе ви обезбедиме со никаква причина за да се вратите и размена services Our YTM0yi компанијата го става на клиентите искуство во прв план.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа