Samsung Галакси S21 5G G991U 128GB Smartphone - Т-Мобиле Заклучен (Продолжува)

Samsung Галакси S21 5G G991U 128GB Smartphone - Т-Мобиле Заклучен (Продолжува)

DEN 2169.60

Достапност

Овие се Т-Мобиле Заклучен телефони.Ујп Одделение Камера : Зумирање во затворите, правење фотографии и видеа како про, и фати неверојатни споделување на-подготвен моменти со нашите лесен-за-користење, мулти-леќи на камерата.Остри 8 K Видео : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главата-вртење, супер-мазна 8 K видео запис што ги дава вашиот филмови кои кино-стил, квалитет на Повеќе Начини да се Снима : да се Создаде споделување на-подготвен видеа и GIFs на самото место со мулти-камери за снимање и автоматско професионални-стил ефекти.Повисока Резолуција : 64 MP камера систем фаќа и акции детални портрети, прекрасните пејзажи и јасни одблизу на целиот Ден, Интелигентна Батерија : Интуитивно управува со вашиот мобилен телефон користење за да се зачува енергија, па можете да одат на целиот ден без полнење (врз основа на просекот на животниот век на батеријата под типични услови за користење).Со Галакси S21 5 G, ќе имаат способност да се евидентираат во 8 K.Што значи дека вашиот видео двојно 4 K резолуција на видео.Или употреба на 64 MP камерата за мирни снимки кои доаѓаат надвор јасно дали тоа е ден или ноќ.Еден Земе AI ги надминува вообичаените ограничувања на фото и видео за уредување за да направите живот најголемите моменти во еден единствен земе.Галакси S21, направени за еп во секој ден.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа