ClosetMaid 5787 Cubeicals Ткаенина Фиока, Темно Зелена

ClosetMaid 5787 Cubeicals Ткаенина Фиока, Темно Зелена

DEN 431.76

Достапност

Во потрага по фиоки со шема?Имаме неколку шема ткаенина фиоките на располагање, да бидат сигурни дека за да ги проверите.Внатре Димензии : 11-инчен висина од 10.25-инчен широк од 10.25-инчен длабоко, Материјал : не-плетени полипропилен.Повеќе бои обезбеди максимална флексибилност и стил.Користете една боја или се меша и натпревар за совршено да се координираат вашиот простор.Комплименти било Closet Maid cubical складирање организаторите.НЕ се вклопуваат Декоративни Чување на коцки.Опис На Производот Cubicles Ткиво Ткаенина Фиока.Користење Со Пластовидно Складирање Организаторите.Внатре Димензии : 11" Х Х 10.25" В X 10.25" D. Од Производителот Темно зелена ткаенина фиока, 10.5-Инчен од 10.5-Инчен од 10.5-Инчен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа