Кулер & Backroom Shelving, E-Канал, 24 x 60 2 полици

Кулер & Backroom Shelving, E-Канал, 24 x 60 2 полици

DEN 23642.16

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.ТРКАЧ РАСТОЈАНИЕ MM : 876. БРОЈ НА ПОЛИЦИ : 2. ЕДИНИЦА ТИП : E-Канал.ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24. NSF : Yes.Кулер & Backroom Shelving, E-Канал, 24" x 60", 2 shelves Constructed на rustproof, сите заварени алуминиум без ореви или завртки за да се олабави.Санитарните и лесно да се чисти.Спецификација : ТРКАЧ РАСТОЈАНИЕ MM : 876 NUMBER НА ПОЛИЦИТЕ : 2 UNIT ТИП : E-Channel DEPTH ИНЧИ : 24 NSF : Yes HEIGHT ИНЧИ : 60 WIDTH ИНЧИ : 60 RUNNER ПРОРЕД : 34-1/2 помеѓу полиците.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�

FOGG TERPENES Лепак Rilla
  • Новак

FOGG TERPENES Лепак Rilla

DEN 478.80

Органски & НеГМО.Не СТР, PEG или ВФ.Чиста, пареа дестилирана terpenes.Силна hoppy вкус со борови белешки и навесту