Навој Студ, B7, Обична, 3/4-10x4-3/4, PK60 - U22080.075.0475

Навој Студ, B7, Обична, 3/4-10x4-3/4, PK60 - U22080.075.0475

DEN 1243.20

Достапност

Објект -Целосно Навој Студ.Тема Големина -3/4-10. Целокупната Должина -4-3/4".Материјал -Челик.Заврши -Обична.Целосно Навој Студ, Нишка Големина 3/4-10, Целокупната Должина 4-3/4", Материјал Челик, од Целната Рамнина, Нишка Тип unc завршетоци со, Одделение B7, Нишка Насока Десната Рака, ги Исполнува/Надминува ASTM A193, Пакет Количество 60 Features Thread Тип -unc завршетоци со Одделение -B7 Тема Насока-Десната Рака ги Исполнува/Exceeds-ASTM A193 Пакет Количество -60 Пакет Количество -60 UNSPSC -31161619 WARNING : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа