На Воланот и Безбедност Ограда на Момчиња и Девојки и Деца во Tricycle 4 1 Бебе Tricycle Велосипед (Боја : Б)

На Воланот и Безбедност Ограда на Момчиња и Девојки и Деца во Tricycle 4 1 Бебе Tricycle Велосипед (Боја :

DEN 7314.96

Достапност

Во зависност од бебе е раст, можете да го користите 1 до 6-годишни деца. ▲ на tricycle седиштето може да се ротира и назад.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Складирање кошница : Yes.Бебиња и родителите можат да разменуваат подобро.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Карактеристики на производот : светлина-тежина, шок апсорпција, свитлива, отпорност на абење.Производ Материјал : висок јаглероден челик, PP / ABS пластика.Да обезбеди по-продажба на услуги на клиентите.Ние ќе ве контактираме во рок од 12 часа. Прилагодливи рака им помогнам на стап 5.Подебели отпорност на абење за шири виткање подножјето 8 гуми, за да го апсорбира ударот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�