BuerHomie Остава Растенија Ѕид Налепници, Ѕид Мурали Кора и се Држи, Цвеќиња Ѕид Decals за Дневна Соба, Ѕид Décor за Спалната соба, Ѕид Уметност за Расадник Девојка Спална соб?

BuerHomie Остава Растенија Ѕид Налепници, Ѕид Мурали Кора и се Држи, Цвеќиња Ѕид Decals за Дневна Соба, Ѕид

DEN 191.76

Достапност

, украсете го вашиот дом и/или обнови го вашиот мебел веднаш и лесно.Погодно за реставрација : нашата налепници се отстранува и тие се дизајнирани за да биде симната без оштетување на површинските или напуштање на леплива остатоци.Buer Homie е посветен на обезбедување на економски и лесен начин да се подобри квалитетот на живот.Тие се дизајнирани да бидат лесно се применува и отстранет, тоа ќе ви спаси многу време и многу енергија, и без професионална вештина е потребно.Може да се применува нашето налепници за на ѕид или други соодветни површини (ex : плакарот, стаклена врата, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа