Професионални Помине Вежба Машина 30000RPM Електрични Нокти Датотека Вежба Машина Надградени Нокти Педикир Комплет со Нога Педалата за на доградба на Акрилни Нокти,Г?

Професионални Помине Вежба Машина 30000RPM Електрични Нокти Датотека Вежба Машина Надградени Нокти Педикир

DEN 340.80

Достапност

Преносни & Компактен Дизајн : Ова помине вежба машина направен од високо-квалитет на метал, мал и лесен дизајн, лесно да се справи и носат насекаде.Моќна Функција : Професионални high-tech брзина лого и моторни се направи електрична датотека ниска топлина, ниско ниво на бучава, и ниски вибрации.ЕФИКАСНА : Прилагодливи брзина од 0-30,000 ВРТЕЖИ во минута брилијантен за поднесување, полирање, обликување, пескарење, отстранување на натупвам/гел и акрил.СТАБИЛНА И ТИВКО : Машина за стабилна и безбедна во тежина, ниско ниво на бучава, супер тенок дршка надгради и со силиконска гума, отпорни на топлина ракав за намалување на ризично на прегрее и вибрации ефикасно, прави животот многу полесен.ДВЕТЕ РАЦЕ ANF НОЗЕ КОНТРОЛА : Напред и Рикверц ротирате контрола флексибилни за оперативни и левата и десната рака, нога педалата за контрола на дизајн го прави ноктите вежба дури и поедноставно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа