Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Памук Маскирна Onesie Bodysuit и Долги Панталони 2 парчиња Romper Поставите Бебе Облека Сет

Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Памук Маскирна Onesie Bodysuit и Долги Панталони 2 парчиња Romper Поставите Бебе

DEN 191.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Материјал : highquality материјал, симпатична бебе момче облека собата е направен од висок квалитет на памук и се вклопуваат, мека, дише, се водат, топло и удобно.Деца бебе момче облека т кошули, блузи и панталони : тоа содржи краток ракав екипажот вратот кошули и harem панталони, што на вашето бебе удобен и среќен.Функција : кратки ракави, долги ракави, круна печатење, кралот писмо,мамас момче/девојка, татко му е девојка/момче, џеб, harem панталони, бебе момче летна облека, бебе момче летна облека, облека за деца, момчиња,бебе кавер-облека, бебе момче облека 0-3 месеци.Симпатична и Моден Дизајн : на облека за бебе девојки, тоа е симпатична и fashional, вашето бебе ќе се чувствува удобно кога носи тоа.Повод : момчињата облека поставите кошула andlong жадувам е погоден за бебе 0-5 години, и тоа е за секојдневно носење, плажа, забава, фотографија, дома, денот на вљубените и така натаму.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа