Оригиналниот Вистински ме X50 Про 5G 12G+256GB MobilePhone Глобалната ROM 64MP 90Hz 6.44'Super AMOLED Кученце 865 Octa Core 65WCharger Android10 20x Зум NFC 4200mAh Поддршка на Google-страна (CTM Глобалната Продавница)

Оригиналниот Вистински ме X50 Про 5G 12G+256GB MobilePhone Глобалната ROM 64MP 90Hz 6.44'Super AMOLED Кученце

DEN 9360.00

Достапност

Snapdragon 865 5 G 65 W Super Dart Полнење 90 Hz Super AMOLED цел екран 64 MP Quad Камера LPDDR5 Ако сакате, ние имаме најмоќните снабдување и најзгодно услуга за поддршка на сите видови на бизнис соработка опис на Производот слајдови надолу.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа