ДНК Motoring ОЕМ-MG-0432 96366EL10A OE Стил на Возачот/Левата Огледало Стакло

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0432 96366EL10A OE Стил на Возачот/Левата Огледало Стакло

DEN 477.12

Достапност

Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Инсталација Настава НЕ е Вклучена.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Одговара 2007-2012 NISSAN ОБРАТНО.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа