Тејлор на Старите Обврзници на Улицата Црвени Нокти Сет

Тејлор на Старите Обврзници на Улицата Црвени Нокти Сет

DEN 1641.36

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Направени во Велика Британија.Случај Димензии (Затворена) : 11.5 cm X 6.5 см.Производ ID : TOOBS-09942. Рачно изработени чисто кожа нокти случај со zip прицврстување.Содржи никел заврши нокти/cuticle режа, ноктите clippers, чудни пинцети, sapphire прашина нокти датотека и cuticle тласкач/помине почиста.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа