N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Сирена Риба Скала Бран Јапонски Магија Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок Chirld

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Сирена Риба Скала Бран Јапонски Магија Маскирани Бебе Крпа за Капење

DEN 1272.00

Достапност

Супер абсорбента материјал за брзо сушење на вашите малечки и чувајте ги на топло.На страна тока дизајн, лесно да ги тргнеме, тоа не само кејп, но мобилен соблекувалната.Машина за миење со ладна вода со благ детергент.Погодно за Нега ве Молиме исчистете со крпа пред првата употреба.Тоа е така лесно да се грижи за и издржливи, држи до добро да се честа употреба и за перење пари, еднократно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа