Симпатична Телефон случај Мода врвка за околу Рака Бенд Заштитник Телефон Покрие Компатибилен со iPhone 12 Про Max Случај (Светло Розова)

Симпатична Телефон случај Мода врвка за околу Рака Бенд Заштитник Телефон Покрие Компатибилен со iPhone 12

DEN 237.36

Достапност

На рачниот зглоб и потпирачот функција, можете да го користите како рака кога поклопецот тоа и да работат како потпирач кога укината, многу корисно и практично.Симпатична цртан филм ликовите ни донесе детски спомени.Исклучителна дизајн е најсоодветен избор како подарок за пријатели.Лесен пристап до сите контроли и функции преку чувствителни копчиња за брз одговор.Совршен поддршка за камери, звучници и други пристаништа.Внатрешен дизајн има микрофибер перница за да нежно се заштити вашиот i Phone. 1mm усна форма дизајн, на врвот на екранот е малку подигната за да се заштити вашиот i Phone екран или камера од паѓање или со ставање на тоа лице надолу.Кога ќе се земе телефонот, slidable врвка за околу рака им овозможува на вашата рака да се помине.Врвка за околу рака може да се користи како потпирач за гледање филмови и читање.Компатибилен со i Phone 12 Про Max Случај, Симпатична Цртан филм Персоналните Целосна Заштитна Телефон Покрие со врвка за околу Рака Шок-апсорбирање на мека TPU рамка го заштитува вашиот телефон од капки додека се лесно да се стави на и исклучување.Прецизни cutouts за лесен пристап до сите функции и пристаништа, одговорно TPU копчиња обезбеди удобност рака се чувствувате кога го користите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба