S21 5G Случај Галакси S21 5G Случај Samsung S21 5G Случаи со HD Екран Заштитник,AYMECL Оклоп Одделение Случаи со Ротирачки Држач Потпирачот Не се Лизга Хибрид Солиден Случај за Samsun

S21 5G Случај Галакси S21 5G Случај Samsung S21 5G Случаи со HD Екран Заштитник,AYMECL Оклоп Одделение Случаи

DEN 229.92

Достапност

【Компатибилен Телефон Модели】 : Samsung Galaxy S21 5 G 6.2"(Не Одговара Галакси S21 Плус/S21 Ултра). 【Мултифункционален База】 360° Rotatable Стојат Дизајн, Лесно да се Види Видеа; Единствена Патентирана Технологија Дизајн, PC интегрирани школка материјал, посилни товарот капацитет, цврстина и не е лесно да падне, не треба да носат мобилен телефон случај, може да бидат ставени на маса постојано ; 360°ротирачки стојат ви овозможува лесно да се носат за време на работа, патување или за забава. 【Бесплатен Подарок За Вас】 : Секој случај Пакет Доаѓаат со Висок Квалитет слободни HD Екран Заштитник, Кој им Даде на вашиот Телефон посеопфатна Заштита. 【Совршена Заштита】 единствена Работ TPU во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР може да се заштити вашиот телефон од штета.Воздушна перница технологија се користи во секој агол за да се постигне воено-одделение за заштита.Сите копчиња и интерфејси се хуманизирано дизајн, избегнување на чести демонтажа.Ние веруваме дека ова ќе биде добар подарок за родители/деца/соседи и пријатели.ви благодариме за вашето купување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа