Mxzzand Купола Камера Широк Мониторинг на Опсег Панорамски Следење на Безбедносната Камера со Хоризонтална 355° Вертикална,за Дома(САД прописи)

Mxzzand Купола Камера Широк Мониторинг на Опсег Панорамски Следење на Безбедносната Камера со Хоризонтална

DEN 602.40

Достапност

WIFI се поврзува на мрежа, ги зајакнува 5 DB2 антена, сигналот е постабилна.Поддршка на корисникот за споделување, поддршка 5 корисници на интернет во исто време.И со отворено IP66 и dustproof.Поддршка на корисникот за споделување, поддршка 5 корисници на интернет во исто време.Панорамски мониторинг, следење и контрола на волја, широк мониторинг на спектар. Со хоризонтална 355° вертикална 90° пан/навалите ротација, ротација агол може да се контролира преку апликација на екранот.Со хоризонтална 355° вертикална 90° пан/навалите ротација, ротација агол може да се контролира преку апликација на екранот.Три ноќ визија режими се опционални, инфрацрвена визија ноќ, полна боја на владата, и интелигентни ноќ визија. Поддршка далечински мониторинг за Android/iphone мобилни телефони, таблети и компјутери.Спецификација : Предмет Тип : Smart WIFI Camera Material : ABS Plastic Color : White Product Модел : A11 System : P2 P/стриминг медиа support For ONVIF : Support For DDNS : Support Mobile Телефон Следење : Поддршка на на iphone/Андроид/Windows/Black Berry мобилен телефон port CMS Централизирано Управување : Поддршка за Windows систем, 64-канал viewing Memory Картичка Складирање : Поддршка Максимална 128 G(Не се вклучени).Поддршка далечински мониторинг за Android/iphone мобилни телефони, таблети и компјутери.WIFI се поврзува на мрежа, ги зајакнува 5 DB2 антена, сигналот е постабилна.Интелигентни алармот, движење откривање, снимањето мониторинг, дво‑насочно глас, јасно спогодба.Три‑чекор едноставна инсталација, поддршка на 30 метри WIFI мрежа, можат да се прилагодат на различни комплексни инсталација средини.Со свои жариште, тоа може да се следи без интернет.И со отворено IP66 водоотпорен и dustproof.Три‑чекор едноставна инсталација, поддршка на 30 метри WIFI мрежа, можат да се прилагодат на различни комплексни инсталација средини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба