PhoneSuit Елита 6 Плус Ултра-Тенок Батеријата Случај за iPhone 6 Плус/6S Плус (3,000 mAh) 130% Екстра Моќ - Мало Пакување - Црна

PhoneSuit Елита 6 Плус Ултра-Тенок Батеријата Случај за iPhone 6 Плус/6S Плус (3,000 mAh) 130% Екстра Моќ -

DEN 239.76

Достапност

До 125% доплата.Ултра Тенок Дизајн. 2 Час Брзо Полнење.Целосна Паметен Телефон Случај Заштита.Помине Преку Полнење и Синхронизација.Корисниците може да моќ нивните Елита Батеријата случај со двоен допир копчето контроли.Без подвижни делови или механички прекинувачи, случајот се чувствува мазна и лесна.Крајниот резултат е искуство кое е слично на паметен телефон.Телефонот Одговараат на Моќта за Управување со апликација им овозможува на корисниците да интелигентно контрола, се следи и да ги прилагодите сите аспекти на Телефонот Одговараат Елита Батеријата случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа