Матрицата Стоп Нема Нуркање Знак Матрицата - Обновливи за DIY Проекти, Сликарство, Цртање, Занаети - 14 Мили Mylar Пластика (24 x 4 инчи)

Матрицата Стоп Нема Нуркање Знак Матрицата - Обновливи за DIY Проекти, Сликарство, Цртање, Занаети - 14 Мили

DEN 815.76

Достапност

БЕСКРАЈНИ ПРОЕКТОТ ОПЦИИ : Stencils се одлично на станот и криви медиумите, како и работа со тони на површини како што се бетон, дрво, кожа, пластика, трева, ѕидови, метал, платно, стакло, ткаенина, и многу повеќе!.ИЗДРЖЛИВОСТ ги ИСПОЛНУВА VERSATILITYWe создал Матрицата Стоп Нема Нуркање Знак Матрицата да се обезбеди дефиниција за успех во текот на различни проекти и апликации.Па не отлагам дека следниот проект - ние сме тука за да ви помогне да се наслика меѓу редови, така што има една помалку нешто да се грижите за.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА АПЛИКАЦИЈА : се Применува речиси секој тип на боја со користење на матрицата четки, пена daubers, ролки, спреј лименки, airbrushing опрема, сунѓери, пенкала, моливи, фломастери, или што може да се сонува.Направени од издржлив, дебели 14 мили mylar пластика, нашите stencils може да трае стотици да илјадници користи, додека останатите флексибилни за примена на многу површини.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние работиме напорно за да се дизајнира и да се создаде најсилните, најдобри stencils на пазарот, па ние wholeheartedly стои зад нивниот квалитет страна нуди гаранција за квалитет.Детали за производот : Трајни и обновливи material Great на двете рамен и криви surfaces Chemical отпор за лесно cleaning Made во САД со висока прецизност equipment Click "Додади во Кошничка" сега и никогаш да одолговлекувањето не сте од добивање дека следниот проект ќе заврши.Без разлика дали сте DIY господар, искусен crafter, или почетник уметник, важно е да се користи правото алатки за да се постигнат саканите резултати за вашите проекти.Хемиски и отпорност на влага овозможува лесно чистење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа