[2+1+2 Пакет] MMY Компатибилен со iPhone 13 Про Max Screen Protector + Приватност Екран Заштитник + Леќи на Камерата Заштитник Калено Стакло HD Филм 9H Цврстина Балон за Слободни Отпоре?

[2+1+2 Пакет] MMY Компатибилен со iPhone 13 Про Max Screen Protector + Приватност Екран Заштитник + Леќи на

DEN 167.76

Достапност

[Компатибилен со] Специјално дизајнирани за i Phone 13 Про Max.Нашиот производ пакет содржи : 2 Пакети калено стакло екран заштитник 1 пакет за приватност екран заштитник и 2 пакети на камерата леќи на камерата заштитници.Издржливи 9 H калено стакло и специјални масла отпорни на обработка се заштити вашиот телефон од несакани scuffs и гребнатини со нож, копчиња и некои други хард супстанции.Ултра јасно, дебелина на 0.33 mm екран заштитник обезбедува најдобар гледање ефект и оригиналниот екран на допир за чувствителност за вас.На екранот заштитник се погодни за i Phone 13 Про Max.На бескраен екран заштитник и леќа заштитник може да ги покрие го екранот на телефонот да најголема мера.Ве МОЛИМЕ, ве молиме E-mail на нас, прво ако производот не ги исполнуваат термин.Една година наплата или замена од MMY за заштита од дефекти на вашиот i Phone 13 Про Max калено стакло екран заштитник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба