LZQBD Ѓубре Лименки,Нога-Управувана Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни корпата за Ѓубре Голем Капацитет со Капак Кујна Ѓубре Може да Кујна корпата за Ѓуб?

LZQBD Ѓубре Лименки,Нога-Управувана Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни корпата за Ѓубре Голем

DEN 1416.00

Достапност

Материјал : 410 Нерѓосувачки Челик, Дебели Челични, Пластични Внатрешна Барел.Различни Големини : Голем Капацитет Ѓубре Лименки, Различни Големини на 9 L, 12 L, 15 L, 21 L, 30 L, Погоден за Ставање во Различни Соби.Капак : Затворен Капак за да се Спречи Истекување на Мирис и Бактерии.Молчи Маска, Бавно Слетување, Без Бучава.Внатрешниот Барел : Навивам Торба Уредно во Торба Додека Одредување Торба во Место.Анти-Отпечатоци : Нерѓосувачки Челик Надворешниот Цилиндар Држи Вашиот Нерѓосувачки Челик Ѓубре Може да се Чистат и Совршен Изглед.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производот : не ' Рѓосувачки Челик Ѓубре Can Product Материјал : 410 Нерѓосувачки Челик, Пластични Внатрешна Barrel Product Големина на : 10.2*8.6*12.7 Во; 10.2*8.6*15.1 Во; 11.6*11.6*15.5 Во; 11.6*11.6*21.4 Во;13.7*12.2*22 In Capacity : 9 L, 12 L, 15 L, 21 L, 30 LApplicable Сценарија : Кујна, Дневна Соба, Спална соба, Бања, Канцеларија, Итн.Ве потсетам : Поради Разликата на Светлината и Снимање Агол, Не Може да Биде Благо, Хроматските Аберации, ве Молиме да се Разбере.Производ Фотографии Не Се Вклучени Производи, Освен Производите.Ве молиме Потврдете го Големината Пред Купување.Рачно Мерење на Големината, Може да Има Некои Мали Грешки, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Производ, Ви Благодарам.Добредојдени да ги Споделат и Повратни информации, Ние Може да Ви Обезбеди со Подобри Производи и Услуги.Молчи Отворање и Затворање на Дизајн Нема да се Наруши Остатокот на Семејството.Дизајнот Не е Само Убава и Модерен, Но, исто Така, Водоотпорен и Лесно да се Чисти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�