Бебе Години Девојки Џемпер Маици Памучни Еднорог Цртан Филм Sweatershirt Девојки Екипажот Вратот Pullover Блузи Tee

Бебе Години Девојки Џемпер Маици Памучни Еднорог Цртан Филм Sweatershirt Девојки Екипажот Вратот Pullover Блузи

DEN 287.76

Достапност

100% Памук.Материјал : 100% Памук.Мека ткаенина,удобен за носење.Дизајн:Класичен околу врат со долги ракави цртан филм еднорог девојки sweatershirt, лесно да одговара на различни стилови на облека и кошули, плетени ребрести полите за лесно да ги носат и солза.Повод : Удобно,дише и мека, погоден за бебе бебе секојдневно носат, без разлика дали се во пролет или есен, кога тие се на пикник, кампот, скок, и дома и на училиште.Розев Еднорог девојки sweatershirt: Тоа е Голема и Посебна Sweatshirt За Вашите Деца Како Подарок, Ние Бидете Сигурни дека Таа Ќе се допаѓа.Вашето Бебе Ќе Добиете Многу Пофалби!.Девојки pullover џемпер големина : 12-18 месеци,18-24 месеци, 2-3 T,3-4 T,4-5 T.Бебе години девојки еднорог sweatershirts девојки памук екипажот вратот pullover sweater Material : 100% памук, меки и удобни за носење на бебето girls Cute еднорог шема, да се направи вашето бебе повеќе adorable Baby девојки долги ракави Pullover џемпер, да ги задржи бебето топло во есен/winter Occasion : погоден за бебе бебе момчиња секојдневно носење, патуваат, училиште, без разлика дали во есен или зима, кога тие се на пикник, кампот, скок, и дома и на училиште.Многу Убава од сликата, Ние Бидете Сигурни Дека Сите Ќе се допаѓа.Вашето Бебе Ќе Добиете Многу Пофалби!Пакет содржи : 1* бебе еднорог sweatershirt.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа