Huion A3 Светлина Кутија за Тетоважа Следење и Huion ST300 Прилагодливи Цртање Таблета Стојат

Huion A3 Светлина Кутија за Тетоважа Следење и Huion ST300 Прилагодливи Цртање Таблета Стојат

DEN 2255.76

Достапност

AC Powerd - Осветленост : 730.80 cd/m2; Супер-Светли LED светло обезбедува совршено дури и осветлената површина, Осветлуваат Униформност 84.5%.Compacta и Елегантен Дизајн, со HUION видот заштитени со технологија.Емитира многу малку топлина кога го користите, погодни за долги час работа.Исклучително тенка и лесна тежина, лесно да патуваат; Дијагонално Должина : 23.5 Инчи; Работна Површина : 16 од 12 Инчи.Идеален за уметници, дизајнери и фотографи за употреба со занает проекти, ткаенина дизајн, пренесување на цртежи, transparencies и повеќе.Huion A3 Светлина Кутија за Тетоважа Следење и Huion ST300 Прилагодливи Цртање Таблета Застане.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа