HW Производи Izzy - Црвена, Sax Бел Четка (H-IZR)

HW Производи Izzy - Црвена, Sax Бел Четка (H-IZR)

DEN 347.76

Достапност

Супер флексибилен дизајн лесно се вклопува во бел на вашиот sax каде плунката и остатоци се соберат.Ултра-wicking влакна веднаш ќе се повлече корозивни влага од секоја површина што ќе допре.Одлично за поттикнување на играчите да се исчисти нивниот инструмент.Направени од комерцијален микро-влакна материјал што не ќе пролее, се намали, или крварат.Функционална и Симпатична.Izzy Sax Бел Четки веднаш фитил корозивни влага од влошки, тон дупки, и ги понесе, продолжување на животот на влошки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба